Інвестеційний портал
Смолінської ОТГ

Головна / Каталог ділянок / Територія бувшого керноскладу ГРЕ-47

Територія бувшого керноскладу ГРЕ-47

1 Назва промислової ділянки/виробничої площі Територія бувшого керноскладу ГРЕ-47
2 Локалізація смт.Смоліне Маловисківського р-н Кіровоградської обл
3 Власник Комунальна власність
4 Основна інформація
               Площа земельної ділянки 2,1 га
5 Інфраструктура
                                              Електрозабезпечення може бути здійснене від БСІ 35/6 КВт 2х6300 кВА., яка знаходиться на відстані близько 600м.
 Водопостачання знаходиться на відстані близько 70м., якість води питна, з можливістю водозабезпечення більше 200 м. куб. на год.
                                                Водовідведення потребує будівництва
Газифікація може бути здійснено від газопроводу середнього тиску, що знаходиться на відстані близько 800м.

Залізнична під’їзна колія відсутня
6 Опис
Територія являє собою огороджену по периметру площадку площею близько 2,1га з можливістю виділення додатково 6га земель комунальної власності.

На територію не заведено комунікацій, але є можливість їхнього будівництва.

7 Транспортне сполучення
       Найближча автомагістраль, відстань М-12, Стрий — Тернопіль —Кропивницький — Знам’янка, 1 км
       Найближчий обласний центр, відстань Кропивницький, 80 км
       Найближчий порт, відстань Миколаїв, 260 км
8 Умови використання
9 Додаткова інформація
Смолінська селищна рада зацікавлена в будівництві об’єктів промисловості на підзвітній території, гарантує цілковиту співпрацю, пільги по місцевих податках та зборах, співучасть в будівництві дорожньої інфраструктури до об’єкту. Маємо можливість надавати практичну допомогу в отриманні дозвільних документів, погоджень зі службами та в спілкуванні з газо та енергопостачальними організаціями. Містобудівна документація в наявності, оновлена, готова до використання. Селище в повному обсязі забезпечене інфраструктурою, освітніми, медичними, спортивними та культурними закладами.

Смолінська об’єднана територіальна громада  відкрита для бізнесу та готова сприяти розвитку підприємництва на своїй території.

10 Контактна особа Людмила Марищук, спеціаліст з інвестиційних та соціально-економічних питань

096-196-32-31, 050-780-13-02

investsmolino@gmail.com